ZEYTİNBURNU ŞUBESİİLETİŞİM BİLGİLERİ

Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad.
Balıklı Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu / İstanbul
Tel : 0212 546 98 98
Tel : 0530 173 33 39

DİĞER ŞUBELERİMİZ

Güven ve Lezzet Dolu 34. Yılındaki Ziya Şark Sofrası’nın Zeytinburnu Şubesinde, Masayı Donatan, Şölen Yaşatan Kebap Menü…

1982'den 2016'ya çeyrek asra damgasını vuran 34. lezzet dolu yılda, Zeytinburnu şubesiyle de konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyan Ziya Şark Sofrası, konuklarını geleneksel mutfağınızın en nadide örnekleriyle buluşturuyor.

Özel seçim ve tazecik etler, yanında zengin çeşitli lezzetler, ustalarından maharetler ile enfes kebap menüsü, Ziya Şark Sofrası’nın Zeytinburnu şubesinin şık atmosferinde bir araya geliyor.

Yarım Asra Damgasını Vuran Lezzet!

Sevdiklerinizle beraber enfes lezzetlerle donatılmış tadına doyamayacağınız Enfes Kebap Menüsüyle huzur dolu bir gün yaşamak ve yaşatmak adına sizleri 34 yıllık kebabın üstadı Zeytinburnu Ziya Şark Sofrası'na bekliyoruz.

1982'de Bakırköy'de başladığı serüveni bugün 10 ayrı lezzet noktasına taşıyan, Geleneksel Anadolu mutfak kültürü içinde uluslararası üne sahip kebabın usta sunucusu, Tüm misafirlerine kaliteden öte lezzette sınır tanımayan menüsüyle, İstanbul'da kebap kültürünün hakkını vererek, başarıyla temsil eden; Zeytinburnu Ziya Şark Sofrası'na enfes Kebap Keyfi'ne davet ediyoruz....

Kebap kültürünü, Güneydoğu'dan Marmara'ya taşıyan ve Güneydoğu mutfağının vazgeçilmez örneği Zeytinburnu Ziya Şark Sofrası'nda ziyafetin tadını çıkarın!

Yıllardır kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla hizmet sunan Zeytinburnu Ziya Şark Sofrası 'nın başarısı,konuklarına sunduğu yöresel lezzetlerin özenli ustalardan, günlük ve birinci sınıf ürünlerden çıkıyor olmasının yanısıra işini severek yapan bir kadroyla yol almasında gizli.

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri Adana, Urfa kebap, kuzu çöp şiş veya tavuk şişin taçlandırdığı lezzet sofralarında eşi benzeri olmayan bir ziyafet Zeytinburnu Ziya Şark Sofrası’nda! Taptaze salata, olmazsa olmaz fındık lahmacun ve içli köfte, ve tabii ki kapanışta da istediğin bir tatlı ve sınırsız çay! Zeytinburnu Ziya Şark Sofrası’nın bağımlılık yapan lezzetleri sizi de kısa sürede esir alacak!Tüm hakkı ZİYA ŞARK SOFRASI'na aittir. İzinsiz kopyalanması ve/veya çoğaltılması yasaktır. Copyright © 2014 İLERİDİZAYN